Що таке бальзамічний оцет

Бальзамічний оцет (італ. бальзаміко) — це надзвичайно тьмяний, концентрований і сильно посилений оцет, починаючи з Італії, повністю або частково виготовлений із виноградного сусла: щойно роздавленого виноградного соку з шкіркою, кісточками та стеблами. Термін ацето бальзамічний нерегульований, однак існує три безпечних бальзамічних оцту: Ацето Традиційний бальзаміко Модени (традиційний бальзамічний оцет з Модени), АцетоТрадиційний бальзаміко Модени (традиційний бальзамічний оцет Реджо Еміліако (Традиційний бальзаміко Модени) і AGP. Бальзамічний оцет з Модени). Два звичайних бальзамічних оцту виробляються однаково з подрібненого виноградного сусла, які дозрівають протягом досить тривалого часу в дерев’яних бочках, і створюються виключно на території або Реджо-Емілії. Назви цих двох оцтів захищені захищеним найменуванням походження Європейського Союзу, тоді як зазвичай більш доступний бальзамічний оцет Модени (Ацето Бальзаміко з Модени) виробляється з використанням виноградного сусла, змішаного з винним оцтом, і створюється тільки в Модені або Реджо. Емілія, зі статусом захищеного географічного зазначення.

Лише два консорціуми виробляють звичайний бальзамічний оцет, Модена та сусідній Реджо-Емілія. бальзамічний оцет виробляється з використанням видавленого винограду Треббіано і Ламбруско. Таким чином, наступний густий сироп, який італійською називається mosto cotto, дозріває щонайменше 12 років у батареї з кількох бочок, які поступово зменшуються. Контейнери виготовлені з різних порід деревини, таких як каштан, вишня, дуб, шовковиця, сміття та ялівець. бальзамічний оцет насичений, блискучий, насичено-коричневий за різноманітністю, і на смак складний, що коригує звичайні підготовлені компоненти приготованого виноградного соку із слідами деревини з контейнерів.

експертний висновок

присвоює різні періоди свого бальзамічного оцту (Ацето Традиційний бальзаміко Модени) за тоном назви. Червона позначка означає, що оцет витримував приблизно 12 років, срібна назва – що оцет визріває , а золота позначка означає, що оцет визріває досить довго або більше. зробити салат, полуничний салат

Модена використовує альтернативну структуру, щоб показати вік своїх бальзамічних оцтів (Ацето Традиційний бальзаміко Модени). Кришка білого відтінку означає, що оцет дозрів протягом приблизно 12 років, а золотий ковпачок із позначкою extravecchio (екстрастарий) показує, що оцет дозрів протягом значного часу або більше. Освіжаючу унікальну порцію змішаної зелені, ми можемо придбати Stilton з темним перцем тут, однак ви можете використовувати будь-який Stilton або навіть забути про нього, якщо вам подобається. Я роблю частину від того, скільки заправки, оскільки я помічаю, що цього достатньо. Рецепт скоригований з книги Шатал Коуді з справжнього шоколаду в стилі рококо.

інгредієнти

Салат
100 г ракети (або будь-якого листя салату)
1⁄2 огірків
2 склянки полуниці, розрізаної навпіл
1⁄4 склянки подрібненого сиру Стілтон з чорним перцем

  • Dressing

  • 100 мл бальзамічного оцту
    100 г цукрової пудри
    25 г темного шоколаду, 2 квадрата, 75% чистоти

інструкції

  • Розділіть ракету між пластинами. Розріжте огірок уздовж, витріть насіння і наріжте півмісяцями. Викладіть Стілтон, огірок і полуницю на ракету. Зверху полити заправкою.
    Щоб приготувати заправку: помістіть в каструлю, додайте цукрову пудру і розчиніть на слабкому вогні. Зніміть з вогню і додайте 2 квадратики шоколаду. Залиште остигати при кімнатній температурі. Не охолоджуйте, інакше заправка затвердіє.