навколо Каліфорнії

Каліфорнія насправді є умовою в єдиних умовах західної сторони. Каліфорнія межує з Орегоном на півночі, Невадою, а також Арізоною на сході, мексиканським штатом Нижня Каліфорнія на півдні; а також фактично має берегову лінію вздовж Тихого моря на захід. Разом із майже 39,2 тисячами місцевих жителів на загальній площі приблизно 163 696 кілометрів (423 970 км2) це фактично одне з найбільш густонаселених, а також третє за величиною регіонів США за місцем розташування. Насправді це одна з найбільш густонаселених субнаціональних територій на півночі Сполучених Штатів, а також 34-е місце за кількістю населення на планеті. Високий район Лос-Анджелеса та затока Сан-Франциско насправді є 2-м і 5-м найбільш густонаселеними столичними районами в країні, поряд з попереднім, де проживає понад 18,7 тисяч місцевих жителів, а також останнім, що має понад 9,6 тисячі..

Сакраменто фактично фінансується штатом, тоді як Лос-Анджелес фактично є одним із найбільш густонаселених міських районів у цьому стані, а також 2-м за кількістю населення міським районом у країні (після міського району Бренд-бренд Нью-Йорк). Регіон Лос-Анджелеса насправді є найбільш густонаселеним у країні, тоді як регіон Сан-Бернардіно є фактично найбільшим регіоном за розташуванням у країні (на Алясці насправді є кілька більших підрозділів, однак насправді вони, звичайно, не називаються регіонами). Сан-Франциско, який фактично є як міською територією, так і регіоном, фактично є 2-м найбільш населеним значним міським районом у країні (після міського району Бренд-бренд Нью-Йорк), а також 5-м найбільш населеним регіоном в країні, відповідальний за 4 із 5 районів міста Бренд-бренд Нью-Йорка.

саме чому ви повинні зрозуміти, коли досягнете Каліфорнії

Типові регулярні місячні температури в теплому Сан-Дієго, що сягають 65 F (18 C) у грудні з лютим – звичайно, не холодно, але майже екзотично. Узбережжя Бейкера в Сан-Франциско, разом із його власними визначними пам’ятками Золотого входу, фактично приблизно такий самий рівень температури протягом усього літа. Приморські місця також відчувають вітри, а також густий ранковий серпанок, який називають водним рівнем, що підтримує все холодніше, ніж у внутрішніх міських районах. Огляньте вижили перед резервуванням, а також завантажте світшот для вітряних вечорів протягом року.

Використовуйте купальник

Абсолютно ніщо не говорить про те, що “я точно не знизу”, як-от розваги в морі в мокрих шортах або прозорій футболці. У магазинах Boardwalk дійсно є купальники. Дешевший вибір (а також набагато кращий вибір для дорослого або навіть великого пляжника) фактично пропонується в найближчому Aim at або навіть Wal-Mart, 2 мегамагазинах у межах 20-хвилинної їзди від практично будь-якого типу району в НАС. Використовуючи одяг у морі, ви виглядаєте так, ніби ви вчасно залишилися позаду, прийшовши з якоїсь організації. Ніхто не цінує ваші стегна, чи навіть живіт, чи навіть волосся на задній частині. Припасувати.
Однак залиште Speedos у себе вдома
Наша команда розуміє, що ті труси зі спандексу, які щільно прилягають, покращують вашу вітростійкість, коли ви йдете до бутербродниці. Наша команда розуміє, що, безумовно, дійсно є компоненти земної кулі, через які Speedos (також відомі як бананові гамаки, також відомі як контрабандистів хвилястих папужок) насправді думають про відповідне берегове спорядження.

Слідкуйте за плавниками

«Якщо ви перебуваєте на узбережжі північної Каліфорнії, а також перекидаєте напівз’їдені безпечні туші в бризку, вам краще бути обережними», — стверджує Уес Вілліс, користувач Інтернету з 1970 року, а також місцевий житель Ярд-Гроув. , Каліфорнія. Звісно, ​​у 2000 році, згідно з Радою дослідження акул, у Каліфорнії було скоєно 79 нападів акул. Це навряд чи епідемія – а також привіт, лише 5 з них були насправді смертельними! І все-таки чудовою вказівкою є те, що якщо всі фактично залишають крапку, вам, швидше за все, не варто заходити. «Я розмовляв з новачком, який сказав, що насправді запитує, чому всі дикі тварини насправді поспішають до узбережжя, а він насправді випливає», — сміється Вілліс. «Він остаточно змінився».