Правильний вибір вуглеводів у вашому раціоні

У той момент, коли ми думаємо про практику правильного харчування, люди вважають. Wо «вуглеводи» є брудним словом, і в жодному разі не будуть їх їсти. Однак це дещо більше, ніж це потрібно. Чи знаєте ви, що таке вуглеводна їжа? Щоб отримати більш детальну інформацію про вуглеводи, ми з’ясуємо, що таке джерела вуглеводної їжі та що вони означають для нашого організму.

Почнемо з основного, вуглеводна їжа – це будь-яка їжа, яка перетворюється на цукор. Вуглеводи є однією з трьох великих добавок, яких очікує наш організм, тому поряд з білком і жиром вуглеводи забезпечують калорії в нашому режимі харчування. Якщо припустити, що ви в будь-який момент думали про те, щоб повністю виключити вуглеводи зі свого розпорядку харчування, щоб схуднути, то ви робите все неправильно. Ви можете несвідомо набирати вагу.

Щоб зрозуміти, що таке вуглеводні джерела їжі та їх структура, продовжуйте вивчати.

Види вуглеводів:

Є два асортименти вуглеводів як їжі, один є простими вуглеводами, інший є складними вуглеводами. За назвами на даний момент ви знаєте, що не всі вуглеводні продукти є еквівалентними.

Основні крохмалі є харчовими джерелами. Rкі складаються з більш обмеженого ланцюга цукру, тому вони швидко переробляються і негайно потрапляють у нашу кровоносну систему. Основні вуглеводи змушують вас постійно відчувати голод, тому ви їсте більше їжі, що сприяє зниженню ваги. Це принципово погана якість вуглеводів і в них немає добавок.

Знову ж таки, складні вуглеводи, або їх можна назвати «геніальними вуглеводами», складаються з довгих ланцюжків цукру, тому вони виділяють деякий резерв для переробки, і зазвичай вони дають нам енергію на цілий день. Вони завантажені густими добавками та першокласною клітковиною, яка прискорює ваше травлення, споживає жир, таким чином, допомагає вам скинути кілограми.

Чи слід уникати вуглеводів?

Відповідь на даний момент є головним НІ. Вуглеводи, будучи однією з трьох важливих добавок в організмі, ніколи не повинні виключатися з режиму харчування. Якщо ваш розумовий процес полягає в тому, щоб прийти у форму, ви можете скоротити кількість або перейти на суцільну вуглеводну дієту. Вуглеводи є основним джерелом енергії в організмі, тому виключення вуглеводів із режиму харчування дозволить вашому тілу отримувати енергію з відкладеного жиру. Це надовго виснажить ваше тіло і зробить вас безпорадними перед численними хворобами.

Немає потреби зосереджуватися на забороні вуглеводів, однак вибирайте це правильно. В даний час, які джерела вуглеводів, які покращують самопочуття і від яких слід утримуватися, містяться нижче?

Які джерела їжі з вуглеводами є надійними?

Все, без сумніву, обертається навколо вибору правильної речі, будь то завдання для вашого покликання чи вуглеводи для вашого режиму харчування. У цей момент ви розумієте, що це за правильна вуглеводна їжа, про яку я натякаю. Дійсно, ця їжа зі складними вуглеводами. Не вся якісна їжа має жахливий смак, подібно до ямсу, бананів, бобів, цільнозернових злаків, ця їжа дає нам багато клітковини та чудових вуглеводів, які контролюють нашу тягу та запобігають наїданню.

Щоб уникнути небажаних вуглеводів, вам слід уникати підроблених цукрів, обробленої та рафінованої їжі, поп-продуктів і недорогої їжі. Це може здатися екстремальним для багатьох тут, але незалежно від того, зменшуєте ви їх використання заради «скорочення вуглеводів», ви будете прагнути до них набагато більше. Вони містять небажаний цукор, не містять клітковини, яка сприяє набору ваги.

Їжте стримано і тренуйте свій мозок

У цей момент ви розумієте, що таке джерела вуглеводної їжі, їх чудову структуру та неадекватну поведінку. Зрештою, ми люди, тож цілком нормально бажати таких ласощів, гамбургерів, макаронів, шипучок тощо. Влаштовуйте чіт-день більше одного разу на місяць і їжте звичайні вуглеводи з деякою стриманістю. Тим не менш, переконайтеся, що ви не залишаєтеся бездіяльними з цього моменту вперед, виконуйте вправи, щоб вивести цих небажаних речовин, щоб вони не потрапили у вашу систему кровообігу.

Незалежно від того, чи робите ви все можливе, щоб не скинути кілограми, тільки для міцного процвітання розумно триматися подалі від жахливих вуглеводів. У довгостроковій перспективі ці небажані речовини призводять до блокади серця, діабету, гіпертонії та ін.

Мозок є найбільш вражаючою істотою вашого тіла, тому припустіть, що ви навчите свою психіку їсти з деякою стриманістю або взагалі не їсти, ви можете це зробити. Перегляньте веб-сторінку та виберіть будь-яку кращу адаптацію для ваших бажань. .